Reform Act skapar engagemangsdriven kommunikation.

Vi gör kunder till fans, medlemmar till aktivister och invånare till engagerade medborgare. Människor vill engagera sig. Reform Act ser till att det händer.

Vi bygger om vår hemsida! Därför finns bara det viktigaste just nu: människorna som jobbar på Reform Act. Och vår adress, Kungsgatan 42, 111 35, Stockholm.

Jacob Åström

Creative Director

jacob.astrom@reformact.se

0708169851

Petter Törnqvist

On parental leave – Art Director

petter.tornqvist@reformact.se

0708965345

Lovisa Nilsson

Project Manager & PR

lovisa.nilsson@reformact.se

073 534 42 33

Karin Dalberg

Production Manager

karin.dalberg@reformact.se

0706299851

Åsa Hammarström

Art Director

asa.hammarstrom@reformact.se

0702583101

Linnea Eriksson

Production Manager

linnea.eriksson@reformact.se

Ravn Jakob Ohlsson

Campaign Director

jakob.ohlsson@reformact.se

0709402881

Kassandra Smith

Project Manager

kassandra.smith@reformact.se

0708611205

Birgitta Pagot

CEO

birgitta.pagot@reformact.se

0704222711

Emil Jönsson

Developer

emil.jonsson@reformact.se

0729620441

Lena Dahlenborg

Production Manager

lena.dahlenborg@reformact.se

0734439897

Linus Nyström

Motion Art Director

linus.nystrom@reformstudios.se

0707275380

Martin Löfqvist

Motion Art Director

martin.lofqvist@reformstudios.se

0709265527