Reform Act skapar engagemangsdriven kommunikation.

Vi gör kunder till fans, medlemmar till aktivister och invånare till engagerade medborgare. Människor vill engagera sig. Reform Act ser till att det händer.

Vi bygger om vår hemsida! Därför finns bara det viktigaste just nu: människorna som jobbar på Reform Act. Och vår adress, Kungsgatan 42, 111 35, Stockholm.

Vill du jobba med oss på Reform Act? Vi vill nämligen jobba med dig. Just nu söker vi fem nya medarbetare: en strategisk projektledare, en copywriter, en kampanjledare, en animatör och en copywriter. Se annonserna här.

Jacob Åström

Creative Director

jacob.astrom@reformact.se

0708169851

Petter Törnqvist

Art Director

petter.tornqvist@reformact.se

0708965345

Lovisa Nilsson

Project Manager & PR

lovisa.nilsson@reformact.se

073 534 42 33

Karin Dalberg

Production Manager

karin.dalberg@reformact.se

0706299851

Martin Löfqvist

Åsa Hammarström

Graphic Designer

asa.hammarstrom@reformact.se

0702583101

Linnea Eriksson

Production Manager

linnea.eriksson@reformact.se

0705405453

Ravn Jakob Ohlsson

Campaign Director

jakob.ohlsson@reformact.se

0709402881

Kassandra Smith

Project Manager

kassandra.smith@reformact.se

0708611205

Birgitta Pagot

CEO

birgitta.pagot@reformact.se

0704222711

Isak Burström

Developer

isak.burstrom@reformact.se

0735063599

Lina Forsgren

Graphic Designer

lina.forsgren@reformact.se

076-9456888

Emil Jönsson

Developer

emil.jonsson@reformact.se

0729620441

Lena Dahlenborg

Production Manager

lena.dahlenborg@reformact.se

0734439897